Photos and pictures of argjendari_kashara

Here is what we found on #argjendari_kashara from instagram. 582 posts total.

Nje nga ciftet e thjeshta qe mund te realizoni ne dyqanin tone ..Duke ju uruar nje fundjave te kendshme ju ftojme te na vizitoni @argjendari_kashara per keto dhe modele te tjera #photoftheday #couple #ring #18kgold #14kgold #set #combinacion #girl #man #bride #marriage #groom #shopping #argjendari_kashara
In love 😍 with this beautiful rosegold emerald necklace ..For this and more please tag your friends to visit our page @argjendari_kashara #beautiful #gold #rosegold #emerald #pearcut #antique #necklace #mother #mom #giftidea #love #forher #shopping #argjendari_kashara
Nje set me gure Garnet per te mos u humbur nje dhurate e bukur per nenen tuaj @argjendari_kashara # beautiful #gold #garnet #stone #set #necklace #earrings #ring #mother #mom #giftideas #forher #shopping #argjendari_kashara
Nese jeni ne kerkim te unazes tuaj πŸ’ŽπŸ’per diten tuaj me te bukur duhet patjeter te na vizitoni @argjendari_kashara Aty ku gjithmone do gjeni ate qe kerkoni 😍. #photooftheday #precious #beautiful #sparkle #swarovski #gold #engagement #engaged #rings #girl #bride #bridetobe #shopping #argjendari_kashara
Aty ku nis jeta dhe formohet nje familje β€œNene” e ku me bukur se kjo varese me pemen e jetes 🌳 e simbolizon ate β™₯️ @argjendari_kashara #beautiful #gold #treeoflife #pendant #necklace #mother #mom #giftideas #gift #shopping #photooftheday #argjendari_kashara
Beautiful gold engagement ring πŸ’ ..For this and more please tag your friends and people who are interested to see this & more πŸ€—. @argjendari_kashara . Aty ku do gjeni gjithmone ate qe kerkoni πŸ’πŸ’ŽπŸ˜. #beautiful #lovely #swarovski #gold #engagement #trilogy #marriage #ring #shiny #girl #bridetobe #style #instajewelry #shopping #argjendari_kashara
Some days you just have to create your own sunshine 🌞 @argjendari_kashara Aty ku diellin e beni tuajin edhe ne kohe me shi πŸ€—. #beautiful #sun #pendant #gold #necklace #goodvibes #monday #shopping #argjendari_kashara
Nje kombinim i bukur per meshkuj byzylyk & unaze @argjendari_kashara Per keto dhe modele te tjera na vizitoni ne dyqanin tone gjithashtu beni tag miqte tuaj qe jane te interesuar per modele si keto πŸ€—. Ju mirepresim #morningvibes #photooftheday #gold #man #boyfriend #bracelet #ring #black #style #fashion #shopping #argjendari_kashara
Per ju ciftet e dashuruar πŸ’‘ qe doni te kurorezoni dashurine tuaj ju ftojme te na vizitoni per te krijuar kombinime te ndryshme ciftesh unazash per fejese πŸ’πŸ’Ž @argjendari_kashara . . . #shopping #couple #gold #engagement #rings #ring #precious #love #engaged #girl #shiny #beautiful #black #style #boy #man #shop #argjendari_kashara
Spring collection πŸ¦‹...Per keto dhe modele te reja na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #new #collection #butterfly #gold #necklace #spring #girl #style #instajewelry #gift #shopping #argjendari_kashara
Per nje dhurate te personalIzuar te punuar me finese dhe shume dashuri na vizitoni ne dyqain tone 😍 @argjendari_kashara Aty ku cdo porosi e juaja merr vleren e duhur #beautiful #personalized #gold #necklace #heart #mother #giftidea #gift #children #name #alex #erik #handmadejewelry #shopping #argjendari_kashara
Keta byrzylyk i perfitoni me cmimin fantastik prej 50-65 mije leke per festat e Shen Valentinit β™₯️Ju mirepresim πŸ€—πŸŽπŸ›Beni tag personave qe interesohen per keto dhe per me teper na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #fancy #beautiful #love #gift #giftidea #girl #fine #jewelry #instajewelry #shopping #gold #argjendari_kashara
Per me te bukuren nder to dhe per modele te reja duhet vetem te vizitoni @argjendari_kashara dhe ti perfitoni unazat me cmime fantastike per kete β€œShen Valentin β€œβ™₯️. Sugjeroni miqte tuaj qe pelqejne bizhuterite e floririt πŸ€— Ju mirepresim πŸŽπŸ›... #blingbling #beautiful #white #gold #swarovski #stones #ring #proposal #engagement #marriage #girl #bride #love #loveit #ido #valentineday #jewelry #instajewelry #shopping #argjendari_kashara
Jeni ne kohe per te menduar dhuraten tuaj per kete β€œShen Valentin β€œne ju sugjerojme disa prej tyre ..Beni tag miqte tuaj qe jane te interesuar ne lidhje me buzhuterite e floririt @argjendari_kashara do gjeni dhuraten e duhur per personin e β™₯️... #beautiful #gold #bracelet #girl #gift #giftideas #giftforher #infinite #love #heart #shopping #argjendari_kashara
Per nje mengjes me shkelqim 🀩..Ju cilen do zgjidhnit unazen e punuar ne flori te verdhe apo te bardhe !? Per keto dhe me teper na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #shopping #beautiful #gold #proposal #precious #gold #yellow #white #ring #rings #forher #engagement #marriage #bling #shiny #bridetobe2018 #shop #argjendari_kashara
Mirmengjes 🌟dhe nje jave te mbare per te gjithe ju... @argjendari_kashara ju fton te na vizitoni per te pare me shume modele unazash ...tag your friends & people who like to see gold jewelry .. #beautiful #gold #proposal #engagement #marriage #ring #rings #shopping #instajewelry #argjendari_kashara
Si mund ti rezistosh nje unaze si kjo vertet mahnitese 🀩 me gure Svarovski !? Nxito dhe ti πŸ’ƒper ta bere tenden sa me pare πŸ’βœ¨ #shiny #beautiful #swarovski #gold #ring #proposal #engagement #bride #bridetobe #instajewelry #girlsbestfriend #shopping #argjendari_kashara
Nje set i bukur me gure blu per ju ciftet e reja πŸ’‘...Kombinime si keto mund te realizoni ne dyqanin tone mjafton vetem te na vizitoni @argjendari_kashara #shopping #beautiful #couple #engagementring #engaged #love #gold #rings #shop #argjendari_kashara
Byzylyke te personalizuar per femije 😍shkrimi behet ne cast ..Ta gezosh Amajla e bukur ❀️.. #babygirl #gold #bracelet #giftidea #birthday #girl #little #princess #shopping #argjendari_kashara
Ju urojme nje jave te mbare dhe falenderojme ciftet per fotot e derguara ..Kenaqesi qe jemi pjese e gezimeve tuaja 😊... Ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone te beni dhe ju zgjedhjen tuaj ... #argjendari_kashara #shopping #engagement #wedding #gold #rings #fine #goldjewelry #choosing #band #girl #bridetobe #man #groom #style #photooftheday
Choosing the right ring πŸ’..its a beginning of a new life πŸ’‘.. #photooftheday #newlife #love #couple #gold #ring #happylife #forever #beautiful #together #shopping #goldjewelry #shop #argjendari_kashara
Nje dhurate e bukur per te dashurin tuaj ..Unaze e punuar ne flori te verdhe me gure onyx .. #antique #gold #onyx #ring #man #boyfriend #yellow #14kt #gift #giftideas #photooftheday #shopping #style #shop #argjendari_kashara
Me kete unaze do te shkelqeni edhe ne ditet me shi πŸ’πŸŒŸβœ¨πŸŒž... #shopping #beautiful #shiny #bright #gold #swarovski #ring #girl #bridetobe #engagement #marriage #shop #argjendari_kashara
Unaza me porosi me inicialet tuaja ...Duke ju uruar nje fundjave te kendshme ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara per porosite tuaja ..Ju mirepresim 😊. #shopping #tiny #letters #gold #ring #girl #giftideas #giftsforher #rings #modern #fashion #style #shop #argjendari_kashara
Mirmengjes 🌟..Per porosite tuaja na kontaktoni ne nr cel 0683588335 ose na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara ..Bejme dergesa ne gjithe Shqiperine πŸ‡¦πŸ‡±Ju mirepresim 😊 #beautiful #trendy #handmade #gold #letters #heart #love #couple #necklace #girl #giftideas #giftforher #shopping #argjendari_kashara
Stylish everyday gold jewelry...For these and more tag your friends and also you can visit us @argjendari_kashara #shopping #everyday #style #wearing #gold #jewelry #earrings #necklace #girl #fashion #bvlgari #model #fotooftheday #shop #argjendari_kashara
Ring of the day πŸ’..Eshte koha te zgjidhni unazen tuaj ..Beni tag miqte tuaj qe jane te interesuar per ti pare ato ose na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara ku keni mundesi te shikoni me teper dhe te zgjidhni ate qe ju pelqen ..Ju mirepresim 😊 #gold #proposal #engagement #ring #yellow #shiny #bright #sparkle #girls #precious #love #couple #bridetobe #shopping #jewelry #shop #argjendari_kashara
Mirmengjesi dhe nje jave te mbare ju urojme ..πŸ€—Ju ke do zgjidhnit katroren apo ovalen !?.. #morning #choose #goldring #rings #beautiful #girl #shiny #bright #swarovski #stones #shopping #shop #jewelry #argjendari_kashara
Byrzylyke floriri unisex per meshkuj dhe femra modele trendy per ata qe ndjekin moden .. #fashion #gold #bracelet #unisex #girl #boy #trendy #modern #style #photooftheday #shopping #argjendari_kashara
Unaza fine per vajza ..Per keto dhe modele te tjera na vizitoni ne dyqanin tone ..Eja dhe ti krijo stilin tend πŸ’ƒ @argjendari_kashara #shopping #beautiful #trendy #fashion #gold #rings #girl #fashionista #giftideas #shop #style #argjendari_kashara
Unaza floriri per meshkuj per keto dhe per me teper na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #fashion #gold #man #rings #crown #royals #ring #yellow #style #shopping #argjendari_kashara
Kenaqesia juaj buzeqeshja jone ..Falenderojme ciftet qe jane te shumte dhe nga e gjithe Shqiperia per zgjedhjet e tyre ..Eja dhe ti bej zgjedhjen tende @argjendari_kashara #shopping #yours #engagement #engaged #gold #ring #rings #watch #wedding #bridetobe #girl #boy #groom #marriage #shop #style #argjendari_kashara
Bride to be πŸ’..Per keto dhe modele te tjera mund te na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara ...tag your friends and people who need to see this #shopping #beautiful #shiny #sparkle gold #yellow #ring #rings #engagement #marriage #girl #girls #bridetobe πŸ‘° #argjendari_kashara
Argjendari Kashara uron te gjithe miqte dhe klientet qe na kane bere pjese te gezimeve te tyre nje vit te mbare me plot surpriza e endrra te realizuara πŸ˜Šβ€Gezuar 2018”..πŸŽ„βœ¨πŸŽ #happynewyear #2018 #happiness #joy #love #live #life #beautiful #gifts #gift #gold #giftforher #giftforhim #watch #bracelet #necklace #earrings #band #jewelry #shop #shopping #argjendari_kashara
Shkelqe si yll keto dite festash βœ¨πŸŒŸπŸŽ„πŸŽ.. #shinelikeastar #beauty #beautiful #girl #finest #gold #necklace #gift #giftidea #shopping #argjendari_kashara
Mirmengjes miq te faqes tone ju urojme qe Viti i Ri qe po vjen tju sjelli sa me shume te mira per ju dhe familjet tuaja ..Ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone per te bere dhurata te bukura dhe te vecanta πŸŽπŸŽ„πŸ˜Š..Ju mirepresim #shopping #argjendari_kashara #newyear #gift #giftidea #girl #lucky #charm #pendant
Dhurata e duhur per te nisur vitin mbare πŸŽπŸŽ„βœ¨ #beautiful #gold #red #colour #stone #newyear #gift #girl #girlfriend #giftidea #shopping #style #argjendari_kashara
Nje unaze model antik nderthurur me modernen dhurate e vecante per meshkujt me stil πŸŽ„πŸŽπŸ˜Š #antique #model #man #design #black #onyx #stones #yellow #gold #modern #style #shopping #argjendari_kashara
Nxitoni dhe ju te perfitoni nga uljet per festat e fundvitit πŸŽ„πŸŽ..Byzylyke floriri per meshkuj .. #gold #man #bracelet #christmas #giftidea #gift #modern #fashion #style #shopping #argjendari_kashara
Gezuar Krishtlindjen πŸŽ„..Mbaresi ,shendet e lumturi per te gjithe ju dhe familjet tuaja #merrychristmas #feelingfestive #photooftheday #gold #couple #rings #shopping #argjendari_kashara
β€œGezuar Krishtlindjen”mbaresi ,shendet e lumturi ne familjet tuaja ..Nje urim i vecante shkon per te gjithe ciftet e reja qe na zgjodhen ne per diten e tyre me te bukur #feelingfestive #christmas #photooftheday #couple #engagement #ring #bridetobe #shopping #argjendari_kashara
Mother & daughter ❀️..Best gift for Christmas😍.. @phibrows_royal_artist_linda ta gezoje Amelia bukuroshe 😘.. #mother #love #daughter #heart #giftidea #christmas #gift #beautiful #shopping #argjendari_kashara
Mirmengjesi miq te faqes tone ju urojme nje fundjave te bukur dhe ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone per te perfituar nga uljet per festat e fundvitit .. #shopping #gift #gold #silver #watch #argjendari_kashara
Per festat e fundvitit nuk mund te harrojme femijet qe na falin aq shume dashuri ❀️😍..Byzylyke qe mund ti personalizoni me emrin e femijes tuaj πŸ‘ΌπŸ»..Ju mirepresim @argjendari_kashara #photooftheday #gold #bracelet #baby #babyboy #babygirl #child #children #personalized #name #shopping #argjendari_kashara
Kombinime unazash & byrzylyke meshkujsh modele te ndryshme i gjeni te ne @argjendari_kashara argjendari_kashara..Ju mirepresim 😊.. #gold #bracelet #onyx #stone #man #boy #versace #ring #everyday #style #shopping #argjendari_kashara
Per nje dite te bukur dhe te paharrueshme πŸ’‘... #shopping #argjendari_kashara #gold #engagement #ring #couple #precious #moment
Per dhurata te personalizuara mund te na kontaktoni ne nr 0693588335 ..ose na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #gold #silver #giftideas #gift #personalized #photo #photooftheday #engrave #shopping #argjendari_kashara
Varese me floke bore simbol i stines ne te cilen ndodhemi ...Per keto dhe me shume na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #gold #necklace #snowflakes #pendant #fine #jewelry #girl #style #gift #argjendari_kashara
Nje set i bukur me gure te kuq dhurate e vecante per keto Krishtlindje ..Eja na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara per keto dhe me shume beni tag miqte tuaj ose na vizitoni ne dyqanin tone ..Ju mirepresim #red #colour #gold #set #earrings #necklace #ring #shopping #style #argjendari_kashara
Byzylyke modele te reja per meshkuj @argjendari_kashara ..Bejme dergesa ne te gjithe Shqiperine 😊 #gold #bracelet #boy #boyfriend #man #newentry #gift #giftidea #shopping #argjendari_kashara
Come enjoy the new jewelry for this year in our shop @argjendari_kashara ..tag your friends who love jewels and want to see more 😊.. #beautiful #newentry #gold #set #cartier #love #colection #giftidea #girl #shopping #argjendari_kashara
Tradicional solitaire engagemente gold ring πŸ’..Ejani dhe ju beni zgjedhjen tuaj duke perfituar nga uljet per kete fundvit .. @argjendari_kashara #gold #engagement #solitaire #ring #shopping #argjendari_kashara
Per dhurata me vlere si kjo na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara .. #value #precious #gold #coin #pendant #necklace #giftidea #shopping #argjendari_kashara
Varese floriri fine ide dhuratash per kete fundvit na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara per keto dhe modele te tjera ..Ju mirepresim .. #tiny #finest #gold #necklace #gift #cubiczirconia #colour #green #red #white #giftidea #christmastime #newyear #shopping #argjendari_kashara
Modern gold bracelets ..Ide dhuratash per ju vajza moderne per keto dhe me shume na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara ..Ju mirepresim 😊.. #fashion #modern #gold #bracelets #girl #giftidea #christmas #newyear #shopping #argjendari_kashara
Our couple of the day 🌟.. #gold #set #wedding #rings #shopping #argjendari_kashara
Miremengjes 🌞..Ju urojme nje fundjave te kendshme dhe ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara per te perfituar dhe ju nga uljet per festat e fundvitit 😊 #feelingfestive #december #newyear #gift #giftidea #gold #girl #necklace #goodchoice #shopping #argjendari_kashara
Pershendetje miq te faqes tone duke ju uruar nje muaj te mbare ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone ku mund te realizoni dhurata te vecanta per te dashurit tuaj ..Ju mirepresim 😊 @argjendari_kashara #december #christmas #happynewyear #giftidea #gift #shopping #gold #jewelry #store #argjendari_kashara
Surprizoni te dashurit tuaj me dhuratat fantastike qe mund te realizoni ne dyqanin tone 😍..Ju mirepresim ..nr kontakti :0693588335 #feelingfestive #christmas #giftidea #gift #gold #silver #jewelry #newmodels #newarrivals #trendy #fashion #modern #shopping #argjendari_kashara
Gezuar 28-29 Nentorin πŸ‡¦πŸ‡±te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen ...Per te gjithe ata qe pelqejne simbolet e atdheut te tyre mund te na vizitojne ne dyqanin tone @argjendari_kashara #simbol #gold #eagles #albania #november #shopping #argjendari_kashara
Falenderojme ciftin per foton e derguar ..kenaqesi qe jemi pjese e lumturise tuaj ..Ju urojme jete te lumtur 😊 #specialday #love #couple #engagement #engaged #gold #rings #shopping #argjendari_kashara
New fashion gold jewelry for men..for this & more to see please tag your friends & visit us @argjendari_kashara ... #men #style #new #design #modern #fashion #black #gold #bracelet #shopping #argjendari_kashara
Duke ju uruar tia kaloni sa me bukur festat e Nentorit ju ftojme te na vizitoni ne dyqanin tone per te perfituar dhe ju nga uljet qe ofrojme per t’jua bere edhe me te bukura keto dite 😊..Ju mirepresim @argjendari_kashara ... #feelingfestive #november #albania #eagle #gold #jewelry #ring #shopping #argjendari_kashara
Every day has something to celebrate ,wear your necklace as a reminder to smile,stay positive and let the sunshine in 😊.. #beautiful #giftidea #gift #girl #sun #gold #pendant #necklace #shopping #goldjewelry #argjendari_kashara
Gold engagement rings ..stay in love, stay happy & come visit us in our store @argjendari_kashara to choose the right rings πŸ’ #happycouple #love #engagement #rings #shesaidyes #proposal #shopping #argjendari_kashara
Men’s fashion bracelets .. @argjendari_kashara ..Byrzylyke floriri per meshkuj keto dhe modele te tjera i gjeni te ne ..Ju mirepresim #gold #man #fashion #bracelet #style #anchor #jaguar #versace #rolex #model #shopping #argjendari_kashara
The three pieces form a beautiful wedding ring ..for this and more visit our shop @argjendari_kashara ... #swarovski #stones #new #entry #wedding #gold #ring #emeraldcut #beautiful #shiny #precious #girl #bridetobe #shopping #argjendari_kashara
Men’s rose gold bracelet & band ring ...tag the people who need to se this πŸ‘... #fashion #trendy #rosegold #2017 #new #entry #man #style #gold #bracelet #band #ring #shopping #jewelry #shop #argjendari_kashara
Happy weekend πŸŒžβ˜•οΈπŸ˜Š...with our gold jewelry @argjendari_kashara #morning #sun #weekend #infinite #love #gold #ring #fashion #style #girl #shopping #argjendari_kashara
Two -tone matching gold wedding bands @argjendari_kashara ..Tag someone who needs to see this ❀️.. #wedding #gold #engagment #rings #band #bride #groom #wife #husband #marriage #jewelry #shopping #style #argjendari_kashara
Shine like a star with our jewelry ⭐️🌟✨ @argjendari_kashara .. #sparkly #shiny #finest #gold #necklace #giftidea #gift #girl #trendy #style #shopping #argjendari_kashara
Happy times come & go ..but the memories stay forever ..Per personalizimet dhe fotot mund te na kontaktoni ne nr cel : 0693588335 ose te na vizitoni ne dyqanin tone @argjendari_kashara #gold #personalized #memory #photography #photo #love #handmade #argjendari_kashara
A beautiful gold set with black onyx stones ...Nje set i bukur fin punuar me gure onyx te zinj .. #2017 #gold #jewelry #set #onyx #stones #shopping #style #argjendari_kashara
Bibera per femije te cilat mund ti personalizoni ne cast te ne me emrin dhe daten e lindjes se femijes tuaj .. #pacifier #babyboy #babygirl #beautiful #giftideas #gift #baby #shopping #gold #jewelry #store #argjendari_kashara
Nje kujtim i bukur per ciftin dhe per ne qe u beme pjese e dites se tyre me te lumtur ..Ju urojme jete te lumturπŸ’‘... #beautiful #moment #marriage #couple #gold #rings #bride #groom #specialday #shoping #style #argjendari_kashara
Nje unaze vertet e bukur per te kerkuar doren e vajzes qe ju ka rrembyer zemren β€οΈπŸ’.. #beautiful #gold #proposal #ring #style #argjendari_kashara
Next page

Recommended: